Technologia, która prezentujemy w tej kategorii przeznaczona jest dla mieszkańców Rzeszowa, którzy mają ograniczone pole do podłączenia się do globalnej sieci www. Jeśli poszukujesz stabilnego, a przede wszystkim szybkiego internetu radiowego, to koniecznie zgłoś się do naszej firmy i zapoznaj się z ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby dzięki nam miasto weszło w cyfrową przyszłość.


Technologia szybkiego internetu radiowego oparta jest na połączeniu bezprzewodowym, co ma swoje zarówno zalety, jak i wady. Zaczynając od plusów, przede wszystkim nie jest konieczne podłączone do domu okablowanie, dzięki czemu mogą z sieci korzystać osoby, których domy i bloki nie mają podłączenia światłowodowego lub innego – kablowego. Niestety wiąże się to z ofertą mniejszych prędkości pobierania, jak i wysyłania danych, a także nieco mniejszą stabilnością. Mimo wszystko jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą pozwolić sobie na skorzystanie z pozostałej naszej oferty. Dodatkowa ta technologia jest również atrakcyjna cenowo!


Skorzystaj z pakietów, które przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach szybkiego internetu radiowego - Extended (pozwalający na przesyłanie nawet 100 mb/s) za 150 zł miesięcznie, Pro (30 mb/s) za 60 zł miesięcznie, Standard (20 mb/s) za 40 zł miesięcznie oraz Mini (10 mb/s) za 24,99 zł miesięcznie. Bez względu na to czy mieszkasz na przedmieściach czy w centrum miasta, nasza oferta przeznaczona jest dla każdego – zarówno młodej osoby, jak i starszej.


RADIO - EXTENDED

Pakiet EXTENDED - 150zł/mc
100 Mb/s pobierania i 50 Mb/s wysyłania.
Bardzo dobra oferta dla firm lub osób, które potrzebują dużego uploadu w miejscach gdzie inne technologie nie pozwalają na tak duże przepustowości. Dzięki zastosowaniu technologii radiowej punkt-punkt otrzymujemy dużą stabilność i niską awaryjność.

Posted on

RADIO - PRO

Pakiet PRO - 60 zł/mc
30 Mb/s pobierania i 15 Mb/s wysyłania.
Potrzebujesz Internetu nie tylko do celów domowych ale i do pracy - wysoki upload, brak limitów danych spowodują, że wygodnie wykonasz swoje zadania.

Posted on

RADIO - STANDARD

Pakiet STANDARD - 40 zł/mc
20 Mb/s pobierania i 10 Mb/s wysyłania.
Jest przeznaczony dla osób o nieco wyższych wymaganiach, niż tych którzy zdecydowali się na pakiet MINI. Dzięki temu pakietowi będziesz w stanie bez obaw korzystać na kilku urządzeniach z Internetu.

Posted on

RADIO - MINI

Pakiet MINI - 24,99 zł/mc
10 Mb/s pobierania i 5 Mb/s wysyłania.
Jest przeznaczony dla osób, które mieszkają poza granicami miasta bądź w miejscach bez dostępu do sieci światłowodowej, a chcą korzystać z taniego i niezawodnego Internetu bez limitów danych.

Posted on