Technologia ta umożliwia wygodne oraz bezproblemowe korzystanie z globalnej sieci www przy pomocy komputerów osobistych, smartphone’ów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych. Szybki internet światłowodowy to przyszłość, z której już teraz możemy korzystać. Jako jego dostawca dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać najnowsze technologie w całym Rzeszowie umożliwiając jego mieszkańcom korzystanie z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą podłączenie do globalnej sieci wypełnionej po brzegi informacjami, które dzięki nam są dosłownie na wyciągnięcie ręki.


Skorzystaj z technologii jaką niesie światłowód. Dzięki jej zastosowaniu dostaniesz niezwykle szybki internet w atrakcyjnej, niskiej cenie. Doskonale nadaje się on zarówno dla zapalonych graczy, którzy chcą osiągać wysokie wyniki w grach łączących wielu ludzi. Również mogą skorzystać z niego uczniowie szkół podstawowych, średnich, a także studenci. Podłączenie do globalnej sieci www to nie tylko doskonała zabawa i relaks, ale również ogromne pokłady wiedzy, które czekają praktycznie pod ręką. Wystarczy skorzystać z naszej oferty, aby się o tym przekonać.


Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy pakiety dopasowane zarówno dla ich portfeli, jak i wyszukanych potrzeb. Skorzystaj z naszego szybkiego internetu światłowodowego Extended, Mini, Pro lub Standard i wejdź do wirtualnego świata, który już teraz staje się integralną częścią otaczającej nas rzeczywiści. Pozwól, abyśmy wprowadzili Twój dom w przyszłość, która już teraz ma miejsce.


ŚWIATŁOWÓD - EXTENDED

Pakiet EXTENDED - 150 zł/mc
1000 megabitów pobierania i 200 megabitów wysyłania.
Pakiet jest przeznaczony dla osób, które nie uznają słowa limit i kompromis. Prędkość łącza na poziomie 1gigabita pozwoli Ci na wszystko czego oczekujesz od łącza światłowodowego. Ze względu na możliwość zestawienia połączenia 10GE jest on również idealną ofertą dla firm.

Posted on

ŚWIATŁOWÓD - MINI

Pakiet MINI - 24,99zł/mc
200 Mb/s pobierania i 50 Mb/s wysyłania.
Jeden z najszybszych pakietów w tej cenie w Rzeszowie. Bez problemu sprawdzi się podczas korzystania z Internetu na wielu urządzeniach. Świetny stosunek ceny do jakości usługi.

Posted on

ŚWIATŁOWÓD - PRO

Pakiet PRO - 60 zł/mc
800 megabitów pobierania i 200 megabitów wysyłania.
Jest przeznaczony dla osób, którzy korzystają z wielu urządzeń jednocześnie lub mają rozbudowaną sieć domową a potrzebują wysokiej przepustowości na każdym z urządzeń osobno. Super szybkie łącze otwiera nowe możliwości korzystania z sieci Internet.

Posted on

ŚWIATŁOWÓD - STANDARD

Pakiet STANDARD - 40 zł/mc
400 megabitów pobierania i 100 megabitów wysyłania.
Jeżeli cenisz swój czas i wygodę podczas korzystania z Internetu a jednocześnie masz spore wymagania co do jakości łącza? Ta oferta jest doskonałym wyborem dla Ciebie. Zamów i ciesz się stabilnością i szybkością już dziś.

Posted on