• isp deweloper

Oferta dla mieszkań deweloperskich w Rzeszowie

by Admin

Posted on February 08, 2016 18:11 PM

Jesteś posiadaczem nowego mieszkania w stanie deweloperskim i szukasz dostawcy Internetu?
Jeżeli tak to nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie.
 
Każde mieszkanie w budynku wielorodzinnym jesteśmy w stanie podłączyć za symboliczną złotówkę. Dodatkowo instalację Internetu w nowych blokach ułatwia zbudowana na etapie budowy instalacja kablowa/światłowodowa, której jesteście Państwo właścicielem.
Dzięki centralnie umieszczonemu w budynku punktowi zbiorczemu nie musimy instalować dodatkowego okablowania tylko używamy już istniejącego - innymi słowy jeden koniec kabla znajduje się w Waszym mieszkaniu a drugi w omawianym punkcie zbiorczym.
 
Wystarczy tylko, że zaciągniemy do Państwa bloku światłowód z naszym sygnałem internetowym i w ciągu kilku dni jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi. Proszę pamiętać o tym iż kupując mieszkanie nie jesteście Państwo skazani na tylko jednego jedynego dostawcę, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila a my zajmiemy się niezbędnymi formalnościami ze spółdzielnią lub deweloperem. 
 
Nasze łącza działają na bardzo wysokim poziomie niezawodności, znacznie wyższej niż u innych operatorów działających w starej technologii a co więcej mamy znacznie niższe ceny niż konkurencja.
 
Jeżeli nawet w Twoim budynku nie ma żadnej sieci internetowej, zadzwoń wybudujemy ją specjalnie dla Ciebie – my skorzystamy na tym, że podłączymy również Twoich sąsiadów.
 
Zapraszamy do współpracy.
Images: