Główna zawartość

Szybki internet stacjonarny

Dostrzegliśmy coraz większe zainteresowanie Internetem przez seniorów - większość z Was chce poprostu zobaczyć co to jest i ewentualnie się nauczyć.

Niektórzy, potrzebują porozmawiać z rodziną nawet i przez kamerę (skype) a do tego potrzeba dobrych łączy, które zapewniamy.

Inni chcą pooglądać seriale (Netflix, HBO, CDA ) przez Internet na nowym telewizorze.

Rozumiemy również to, iż świat Internetu może Ci się nie podobać - dlatego proponujemy umowę dla seniorów na czas nieokreślony bez konsekwencji rozwiązania jej z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.Miesięczny okres wypowiedzenia

Umowa bez czasowego zobowiązania

Brak dodatkowych opłat za wypowiedzenie umowy

Używasz tyle miesięcy ile potrzebujesz

1miesiąc

Montaż w budynku wierodzinnym tam gdzie mamy już doprowadzone łącze wynosi 1,23zł. Jeżeli łącza naszego nie ma to dzwoń i pytaj - może uda się podłączyć z sąsiedniego budynku.


O promocji

Chcesz swojemu ojcu/matce/babci/dziadkowi założyc Internet a boisz się że taki prezent nie wypali?

Dobrze trafileś mamy specjalną ofertę na taką sytuację - umowa na czas nieokreślony w promocji dla seniora.

Dodatkowo przepłacasz za telefon stacjonarny - kup bramkę voip podpisz umowę z jakimkolwiek operatorem telefoni internetowej (numer telefonu zostanie ten sam) a my podczas montażu zamiemy się konfiguracją urządzeń tak aby wszystko działało.


Najczęstsze pytania:

Wszędzie tam gdzie mamy możliwości techniczne - w usłudze radiowej musimy możliwości techniczne wcześniej sprawdzić, natomiast w technologii LAN i FTTH w lokalizacjach w których posiadamy już naszą sieć telekomunikacyjną. Upewnij się jedynie, że Twoj router ma port WAN o prędkości 1gigabit.

Główna zawartość niżej
Załączniki do pobrania w formie PDF: