Główna zawartość

UWAGA STUDENCIE 

Każdy student potrzebuje dobrego i szybkiego łącza. Będzie ono potrzebne nie tylko do nauki ale również do robienia prezentacji, zbierania materiałów, robienia notatek i co najważniejsze do social mediów czy oglądania fimów (w celach naukowych oczywiście).

Specjalnie dla Studentów przygotowaliśmy kilka promocji, zachęcamy do zapoznania się z nimi w zakładce Promocje.

Poleć swojemu znajomemu nasze usługi i korzystaj dodatkowo z promocji ZAKABLUJ SĄSIADA i ciesz się Internetem po 1,23zł nawet przez kilka miesięcy. Szczegóły w regulaminie promocji.


Masz dobre oceny?

Dzwoń - wspieramy zdolnych ludzi, oferując im jeszcze atrakcyjniejszą cenowo ofertę.

Napisz maila i zainstaluj nasz Internet.

4,5Średnia z ocen min

Montaż w budynku wierodzinnym tam gdzie mamy już doprowadzone łącze wynosi 1,23zł. Jeżeli łącza naszego nie ma to dzwoń i pytaj - może uda się podłączyć z sąsiedniego budynku.


O promocji

We wrześniu studenci wracają do miast w których studiują i sporym kryterium przy wyborze mieszkań do wynajęcia jest oferta dostawcy usług w danej lokalizacji. Nawet jeżeli nie masz tak wysokiej średniej to i tak możesz z naszego szybkiego Internetu skorzystać, jednak ceny pozostawimy standardowe.

Jeżeli w okresie wakacyjnym nie będziesz używał Internetu na mieszkaniu to możesz z miesięcznym wypowiedzeniem zawiesić usługę jednorazowo na maksymalnie trzy miesiące w roku kalendarzowym.

Najczęstsze pytania:

REGULAMIN PROMOCJI:

  1. Regulamin Promocji jest integralną częścią zawieranej z Uczestnikiem Promocji umowy.
  2. Regulamin Promocji dostępny jest w u Operatora, a także jest przekazywany nieodpłatnie przez Operatora na Trwałym nośniku w postaci odpowiadającej formie, w jakiej zawarta została umowa oraz na każde żądanie Uczestnika Promocji na piśmie na wskazany przez Uczestnika Promocji adres poczty elektronicznej lub za pomocą podobnego środka porozumiewania się na odległość.
  3. Przeniesienie praw i obowiązków wynikających z umowy zawartej na warunkach Promocji na osoby trzecie przez Uczestnika Promocji jest niedopuszczalne.
  4. Regulamin Promocji wchodzi w życie z dniem 17.09.2019 r.
Główna zawartość niżej
Załączniki do pobrania w formie PDF: