Główna zawartość

UWAGA STUDENCIE 

Każdy student potrzebuje dobrego i szybkiego łącza. Będzie ono potrzebne nie tylko do nauki ale również do robienia prezentacji, zbierania materiałów, robienia notatek i co najważniejsze do social mediów czy oglądania fimów (w celach naukowych oczywiście).

Specjalnie dla Studentów przygotowaliśmy kilka promocji, zachęcamy do zapoznania się z nimi w zakładce Promocje.

Poleć swojemu znajomemu nasze usługi i korzystaj dodatkowo z promocji ZAKABLUJ SĄSIADA i ciesz się Internetem po 1,23zł nawet przez kilka miesięcy. Szczegóły w regulaminie promocji.


Masz dobre oceny?

Dzwoń - wspieramy zdolnych ludzi, oferując im jeszcze atrakcyjniejszą cenowo ofertę.

Napisz maila i zainstaluj nasz Internet.

4,5Średnia z ocen min

Montaż w budynku wierodzinnym tam gdzie mamy już doprowadzone łącze wynosi 1,23zł. Jeżeli łącza naszego nie ma to dzwoń i pytaj - może uda się podłączyć z sąsiedniego budynku.


O promocji

We wrześniu studenci wracają do miast w których studiują i sporym kryterium przy wyborze mieszkań do wynajęcia jest oferta dostawcy usług w danej lokalizacji. Nawet jeżeli nie masz tak wysokiej średniej to i tak możesz z naszego szybkiego Internetu skorzystać, jednak ceny pozostawimy standardowe.

Jeżeli w okresie wakacyjnym nie będziesz używał Internetu na mieszkaniu to możesz z miesięcznym wypowiedzeniem zawiesić usługę jednorazowo na maksymalnie trzy miesiące w roku kalendarzowym.


Najczęstsze pytania:

Regulamin promocji:

Główna zawartość niżej
Załączniki do pobrania w formie PDF: