Witamy w strefie nowych informacji, zmian oraz ciekawostek

Znajdziesz tu wszystko, co dotyczy współpracy z DATA-COM oraz tematów powiązanych ze świadczonymi przez naszą firmę usługami.Most Mazowieckiego w Rzeszowie

Nowe inwestycje w naszym nowoczesnym mieście

Nasze usługi błyszczą na tle konkurencji.

Tworzymy doświadczenia, które zmieniają firmy, rozwijają działalności i pozwalają ludziom żyć lepiej. Budowanie marki i powiększanie zasięgu naszej sieci jest naszą najważniejszą ideą.

Wiemy, że zaangażowanie jest najważniejsze. Pracujemy nad naszym zaangażowaniem, zaangażowaniem naszych partnerów i współpracowników. Działamy tak, aby to zaangażowanie pobudzać i wzmacniać.

Rynek rzeszowski z ujęciem na studnię.

Z każdym tygodniem powiększamy naszą sieć w Rzeszowie o nowe lokalizacje

Kochamy, to co robimy, dlatego żadne przeszkody nie zatrzymają nas w realizacji naszych usług dla Ciebie. Z zamiłowaniem instalujemy szybki i niezawodny Internet - a wszystko to dla Ciebie.

  • Internet światłowodowy osiedle Baranówka w Rzeszowie

    Zdobądź najlepszą technologię Internetu światłowodowego na osiedlu Andersa w Rzeszowie. DATA-COM rozszerza swoją sieć światłowodową, aby zapewnić bezkonkurencyjną prędkość dostępu. Mieszkańcom Baranówki oferujemy atrakcyjne warunki promocyjne, w tym niskie koszty instalacji i abonamentu przez pierwsze sześć miesięcy. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i ciesz się szybkim Internetem Rzeszów na ulicach Okulickiego, Boruty-Spiechowicza i Broniewskiego. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o Internetowym światłowodzie na osiedlu Andersa.
  • Kariera w DATA-COM

    Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Instalatora i Serwisanta Sieci Telekomunikacyjnej
  • Informacje o zagrożeniach

    Korzystanie z usług telekomunikacyjnych, oprócz niewątpliwych korzyści wiąże się z pewnymi zagrożeniami. Każdemu odpowiedzialnemu internaucie polecamy zapoznać się z niniejszym dokumentem, aby chociaż w minimalnym stopniu być świadomym, jakie niebezpieczeństwa czekają na zwykłego człowieka, który chce tylko serfować po Internecie.