Naszymi największymi wartościami są:

Nasze wartości zawsze mamy przed oczami. Dążymy do nich i w oparciu o nie podejmujemy nasze decyzje. Pracujemy nad własnym udoskonaleniem i nie poddajemy się w drodze do jego realizacji. Kreujemy świat technologii według naszych marzeń i myśli. 

Wprowadzimy Cię w przyszłość

Współpraca z DATA-COM to idealny wybór dla firm i osób, które chcą się rozwijać za pomocą nowoczesnych usług. Dzięki nam osiągniesz sukces inwestując w nasze zaangażowane i profesjonalizm. Nasze wizje realizujemy poprzez pracę z najlepszymi specjalistami na rynku. W długoletnich relacjach towarzyszymy naszym klientom na drodze do ich sukcesu. Tworzymy szybkie sieci internetowe stosując rozwiązania najwyższej jakości, ciągle szukając alternatyw najbardziej dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.

Zaangażowanie

Wiemy, że zaangażowanie jest najważniejsze, każdego dnia działamy tak, aby je pobudzać i wzmacniać. Takie podejście stanowi o sile naszej firmy na rynku i w biznesie. Nam też zdarzają się błędy, nikt nie jest doskonały, jednak mamy wpływ na przyszłość i skupienie się na niej dodaje nam skrzydeł i motywuje do zmian i ciągłego udoskonalania naszych usług.

Współpraca

Każdy Klient jest naszym współpracownikiem, z uwagą słuchamy naszych Klientów i ich potrzeb. Cenimy długotrwałą współpracę i dziękujemy wieloletnim Klientom, którzy są często z nami już od 18 lat. Razem dążymy do tego, aby nasza praca przyczyniała się do ich rozwoju i sukcesu, osiągając swój, dzięki ich pomocy.

Działanie

Wierzymy w to, że konsekwentne i mądre działanie jest tym, co oddziela najlepszych od przeciętnych, konsekwentnie realizujemy nasze plany marketingowe i inwestycyjne. Ciągle dążymy do rozwoju i unowocześniania naszych usług dla Ciebie, Twojej rodziny i lokalnego biznesu.

Przyszłość

Z ufnością patrzymy w przyszłość, bo wiemy, że to my ją kreujemy - swoimi działaniami. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów, współpracowników i twórz z nami nowowczesne otoczenie, w którym żyjemy. 

Klienci wybierają współpracę z DATA-COM ponieważ:

Stoi za nami kilkanaście lat doświadczeń

Po tylu latach w branży Operatorów Telekomunikacyjnych rozumiemy naszych Klientów, odpowiednio rezerwujemy dla nich czas i jesteśmy elastyczni we współpracy. Wiemy, jaki sprzęt dobrać i jak go skonfigurować, aby spełniał on wymagania Klientów.

Świadczymy nowoczesne usługi

Nasze usługi są nowoczesne, niezawodne, świadczone na podstawie najnowszych technologii, jednocześnie chcemy się wyróżnić na rynku niską ceną. Oferowane przez nas pakiety w relacji cena/jakość są najbardziej atrakcyjne na rynku, nie boimy się porównań z konkurencją.

Najlepsze praktyki

Zostawiamy w naszej organizacji "najlepsze praktyki" - uczymy się na doświadczeniach, wyciągając z nich wnioski. Pracujemy nad zaangażowaniem, bo wiemy, że to klucz do sukcesu, fundament skuteczności. 

Nasza firma - DATA-COM to zespół zaangażowanych współpracowników z pasją i zamiłowaniem do najnowszych technologii - swojej pracy.

Nasze rozwiązania są praktyczne i niestandardowe

Stosujemy praktyczne rozwiązania, dopasowane do konkretnych potrzeb naszych Klientów - indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarczą, dużych firm i instytucji. Rozwiązania nasze opieramy na wieloletnim doświadczeniu, testowaniu i wdrażaniu konkretnych, sprawdzonych rozwiązań.