Witaj! Cieszymy się, że odwiedzasz naszą strefę biznesu

Internet to nasz "core business"

Dostawą Internetu w Rzeszowie i okolicach zajmujemy się od ponad 18 lat. Nasze doświadczenie pomaga nam w aktualnym rozwoju naszej firmy i usług powiązanych z Internetem.

Do budynku, w którym prowadzicie Państwo swój biznes możemy doprowadzić łącza symetryczne światłowodowe jak i również radiowe. Możemy zapewnić dodatkowe łącze backup-owe, które zapewni kontakt ze światem w przypadku awarii łącza podstawowego. 

Możemy zapewnić szybką komunikację między oddziałami firmy, lokalnymi oraz tymi w innych miastach. Poprzez punkty wymiany ruchu transmisja zostanie przekazana zawsze optymalną drogą. 

Naszym atutem jest to, że jesteśmy lokalną firmą i co najważniejsze posiadamy własnych, wyszkolonych pracowników. Wszelkie zlecenia realizujemy bez opóźnień, co docenicie Państwo, po rozpoczęciu współpracy z DATA-COM.

Dla kogo łącza z DATA-COM ?

Wiemy, że najtrudniej jest prowadzić biznes samemu.

Rozumiemy jak prowadzenie biznesu w Rzeszowie może być trudne, szczególnie kiedy musisz to robić samodzielnie. Małe problemy techniczne mogą zająć znacznie więcej czasu niż oczekujesz, ale nie musisz ich rozwiązywać sam. W DATA-COM, lokalnym dostawcy Internetu w Rzeszowie, jesteśmy tu, aby pomóc. Oferujemy profesjonalne doradztwo, szybką naprawę, konfigurację sprzętu i oprogramowania - oszczędzamy Twój cenny czas i eliminujemy niepotrzebny stres.

Dzięki zalewającej nas biurokracji, prowadzenie działalności w Rzeszowie samodzielnie bez zewnętrznego wsparcia może skutkować traceniem większości czasu na zmaganie się z siecią komputerową, komputerami lub oprogramowaniem. Ale nie musi tak być. Skoncentruj się na tym, co najważniejsze dla Twojej firmy w Rzeszowie i na tym, co naprawdę lubisz robić. Daj DATA-COM zadbać o Twoje IT, oszczędzaj czas i zwiększaj swoje zyski z naszym wsparciem IT w Rzeszowie.

Nasze usługi IT i dostęp do Internetu obejmują obszar Rzeszowa i okolic. Chociaż czas reakcji może być nieco dłuższy dla miast sąsiednich z uwagi na czas dojazdu, zawsze dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim potrzebom jak najszybciej. DATA-COM - Twój lokalny partner IT i dostawca Internetu w Rzeszowie.