Witaj! Cieszymy się, że odwiedzasz naszą strefę biznesu

Internet to nasz "core business"

Dostawą Internetu w Rzeszowie i okolicach zajmujemy się od ponad 18 lat. Nasze doświadczenie pomaga nam w aktualnym rozwoju naszej firmy i usług powiązanych z Internetem.

Do budynku, w którym prowadzicie Państwo swój biznes możemy doprowadzić łącza symetryczne światłowodowe jak i również radiowe. Możemy zapewnić dodatkowe łącze backup-owe, które zapewni kontakt ze światem w przypadku awarii łącza podstawowego. 

Możemy zapewnić szybką komunikację między oddziałami firmy, lokalnymi oraz tymi w innych miastach. Poprzez punkty wymiany ruchu transmisja zostanie przekazana zawsze optymalną drogą. 

Naszym atutem jest to, że jesteśmy lokalną firmą i co najważniejsze posiadamy własnych, wyszkolonych pracowników. Wszelkie zlecenia realizujemy bez opóźnień, co docenicie Państwo, po rozpoczęciu współpracy z DATA-COM.

Dla kogo łącza z DATA-COM ?

Wiemy, że najtrudniej jest prowadzić biznes samemu.

Czasami rozwiązanie małego problemu może zająć dużo czasu - zleć jego rozwiązanie nam. DATA-COM doradzi, naprawi, skonfiguruje sprzęt lub oprogramowanie za Ciebie oszczędzając Twój czas i niepotrzebny stres.

Przy dzisiejszej ilości obowiązkowej biurokracji,  prowadząc działalność samemu bez zewnętrznego wsparcia, może okazać się, iż większość czasu tracisz na zmaganie się z siecią komputerową, komputerami lub oprogramowaniem, zamiast zająć się tym, co niezbędne w firmie i tym, co lubisz. Oszczędź czas z DATA-COM i zarabiaj więcej z naszym wsparciem IT.

Działamy na terenie Rzeszowa i okolic - w przypadku sąsiednich miast czas reakcji może być wydłużony ze względu na czas dojazdu.