W ofercie mamy wszystko to co związane jest z Internetem

Laptop na tle animacji szybkiego łącza

Dostawa Internetu

Jeżeli zastanawiasz się jaki dostawca ma najlepsze łącza na terenie Rzeszowa i okolic to dobrze trafiłeś. Aktualnie Internet działa na podobnym poziomie u większości dostawców, my jednak dbamy o szczegóły takie jak: serwery DNS, odpowiednie kształtowanie ruchu, ciągły monitoring naszej sieci. Tymi detalami się wyróżniamy i dlatego to opieka nad Twoim łączem powinna należeć do naszych obowiązków.

Pani z działu technicznego serwisująca szafę ze światłowodami

Serwis urządzeń, łącz i sieci

Serwisować urządzenia sieciowe może większość firm, ale czy będzie to serwis, który Cię zadowoli? My staramy się, aby problemy, które wystąpią raz, już się nie powtarzały. Sami ciągle się uczymy, a Ty możesz skorzystać z naszego doświadczenia. Serwisanci dojeżdżają szybko, problemy rozwiązywane są praktycznie od ręki. Osoby i firmy będące już naszymi Klientami mają dodatkowe zniżki.

Technik naprawiający komputer stacjonarny

Obsługa IT firm

Interesuje Cię długotrwała współpraca i brak stresu w przypadku wystąpienia awarii oprogramowania czy sprzętu? Potrzebujesz partnera z branży komputerowej, który wspomoże Cię w wykonywaniu swoich codziennych obowiązków? Masz dużo nowoczesnego sprzętu, a nie umiesz wykorzystać w pełni jego potencjału? Nie zastanawiaj się, zadzwoń do nas.

Koparka wykonująca przyłącz światłowodowy

Wykonywanie przyłączy

Jesteśmy w posiadaniu mniejszego sprzętu budowlanego, który wystarcza nam do wykonywania codziennych prac. Jeżeli potrzebujesz wykonać, jakieś mniejsze prace, przekopy, np.: przewierty pod podjazdem z  kostką brukową. Zadzwoń do nas, czasami bywa tak, że możemy oddelegować przeszkolonego pracownika, do wykonania prac dla Ciebie nawet i w ciągu kilku godzin.

Internet w Rzeszowie i okolicach


Zmieniasz ofertę dostawcy telekomunikacyjnego? A może chcesz podłączyć się po raz pierwszy do całkiem nowego, wirtualnego świata cudowności? Bez względu na przyczynę z całą pewnością zainteresuje Cię nasz szybki internet. Dostarczamy mieszkańcom Rzeszowa stabilne, a przede wszystkim tanie połączenie z globalną siecią www. Decydując się na wybranie naszej atrakcyjnej oferty, mogą Państwo skorzystać z technologii radiowej lub światłowodowej. Koniecznie zobacz pakiety, które przygotowaliśmy, jeśli cenisz sobie pewność usług, jak i profesjonalną obsługę klienta.

  • Mamy profesjonalny sprzęt i narzędzia, które przyśpieszają prace związane z instalacją Internetu, spawaniem włókien światłowodowych

  • Doświadczeni i wyszkoleni instalatorzy sprawnie przeprowadzą wszelkie prace

  • Nasz najwyższy priorytet to Twoje zadowolenie

  • Ciągły monitoring sieci pozwala rozwiązywać problemy i utrzymywać sieć zawsze w najwyższej wydajności

  • Wdrożone i uruchomione najnowsze technologie GPON

  • Elektroniczna koordynacja zespołami techników

Sieć światłowodowa & sieć radiowa


W ramach naszej usługi, jako dostawcy szybkiego internetu oferujemy dwie technologie – światłowód i radio. Pierwsza opcja cechuje się wysokim poziomem stabilności, jak i nieporównywalnie większą prędkością pobierania i wysyłania. Szczególnie nadaje się do wysyłania oraz pobierania dużych paczek danych mających nawet kilkadziesiąt gigabajtów. Z kolei ta druga opcja cechuje się większą dostępnością kosztem mniejszych prędkości. Staramy się, aby każdy w Rzeszowie mógł korzystać z dobrodziejstw sieci www.