Internet światłowodowy w Rzeszowie

Światłowodowe łącza Internetowe w Rzeszowie
 • Światłowód Standard

  Pakiet STANDARD - 40 zł/mc
  400 megabitów pobierania i 100 megabitów wysyłania.

  Jeżeli cenisz swój czas i wygodę podczas korzystania z Internetu, a jednocześnie masz spore wymagania co do jakości łącza? Ta oferta jest doskonałym wyborem dla Ciebie. Zamów i ciesz się stabilnością i szybkością już dziś.
 • Światłowód Mini

  Pakiet MINI - 29,99zł/mc
  200 Mb/s pobierania i 50 Mb/s wysyłania.

  Jeden z najszybszych pakietów w tej cenie w Rzeszowie. Bez problemu sprawdzi się podczas korzystania z Internetu na wielu urządzeniach. Świetny stosunek ceny do jakości usługi.
 • Światłowód Pro

  Pakiet PRO - 60 zł/mc
  800 megabitów pobierania i 200 megabitów wysyłania.

  Jest przeznaczony dla osób, które korzystają z wielu urządzeń jednocześnie lub mają rozbudowaną sieć domową, a potrzebują wysokiej przepustowości na każdym z urządzeń osobno. Super szybkie łącze otwiera nowe możliwości korzystania z sieci Internet.
 • Światłowód Extended

  Pakiet EXTENDED - 150 zł/mc
  1000 megabitów pobierania i 200 megabitów wysyłania.

  Pakiet jest przeznaczony dla osób, które nie uznają słowa limit i kompromis. Prędkość łącza na poziomie 1gigabita pozwoli Ci na wszystko czego oczekujesz od łącza światłowodowego. Ze względu na możliwość zestawienia połączenia 10GE jest on również idealną ofertą dla firm.

Internet radiowy w Rzeszowie

Radiowe łącza Internetowe w Rzeszowie
 • Radio Standard

  Pakiet STANDARD - 40 zł/mc
  20 Mb/s pobierania i 10 Mb/s wysyłania.

  Jest przeznaczony dla osób o wyższych wymaganiach i potrzebach. Dzięki temu pakietowi będziesz w stanie bez żadnych problemów korzystać na kilku urządzeniach z Internetu.
 • Radio Mini

  Pakiet MINI - 29,99 zł/mc
  10 Mb/s pobierania i 5 Mb/s wysyłania.
  Jest przeznaczony dla osób, które mieszkają poza granicami miasta, bądź w miejscach bez dostępu do sieci światłowodowej, a chcą korzystać z taniego i niezawodnego Internetu bez limitów danych.
 • Radio Pro

  Pakiet PRO - 60 zł/mc
  30 Mb/s pobierania i 15 Mb/s wysyłania.

  Potrzebujesz Internetu nie tylko do celów domowych ale i do pracy - wysoki upload, brak limitów danych spowodują, że wygodnie wykonasz swoje zadania.
 • Radio Extended

  Pakiet EXTENDED - 150zł/mc
  100 Mb/s pobierania i 50 Mb/s wysyłania.

  Bardzo dobra oferta dla firm lub osób, które potrzebują dużego uploadu w miejscach, gdzie inne technologie nie pozwalają na tak duże przepustowości. Dzięki zastosowaniu technologii radiowej punkt-punkt otrzymujemy dużą stabilność i niską awaryjność.