Światłowód STANDARD - pakiet optymalny dla Ciebie

Na terenie Rzeszowa posiadamy szybki Internet dostarczany za pośrednictwem kabli światłowodowych. Pakiet STANDARD przeznaczony jest dla bardziej wymagających użytkowników lub osób, które potrzebują do sieci podłączyć większą ilość urządzeń. Połączenie jest stabilne, szybkie pozwalające na swobodną pracę na kilku lub nawet kilkunastu komputerach w sieci domowej.

Podsumowując: szybki, tani, niezawodny Internet, który sprawdzi się idealnie w domku jednorodzinnym.

Najnowsze zdobycze techniki światłowodowej

Internet światłowodowy za 40 zł miesięcznie

Standardowy pakiet światłowodowy

  • 400 megabitów pobierania

  • 100 megabitów wysyłania

  • brak limitów danych
  • zainstaluj i zapomnij o problemach z Internetem
  • cena ze zgodą na e-fakturę 

Spawanie światłowodów w Rzeszowie

Prosta i szybka instalacja światłowodu

Po przystąpieniu do instalacji światłowodu w Twoim mieszkaniu lub domu technicy ustalą sposób przeprowadzenia kabla tak, aby był on najmniej widoczny i nie był podatny na uszkodzenia. Po zespawaniu gniazdka światłowodowego podłączony zostanie modem GPON i konfigurowany router. Skonfigurujemy Ci także wszystkie urządzenia, które do pracy wymagają Internetu.

Internet w Rzeszowie dla każdego i w każdym wieku

Zadowolenie Klientów

Nasi Klienci chwalą sobie nasze łącza Internetowe, szczególnie pakiet światłowodowy standard. Ogromna prędkość ściągania a w szczególności wysyłania pozwala na komfortowe używanie Internetu do pracy jak i do zabawy. Brak awarii, szybka reakcja na zgłoszenia Klientów i stała prędkość to kilka z pozytywnych cech naszych łącz instalowanych w sercu Podkarpacia. Zapraszamy również do skorzystania z licznych PROMOCJI przygotowanych dla nowych jak i długoletnich Klientów firmy DATA-COM