Promocje dotyczące usługi dostęp do Internetu:

 • Internet dla studenta - bez okresu zobowiązania

  Promocja skierowana dla studentów, którzy często się przemieszczają i nie chcą się wiązać długimi kontraktami z operatorami Internetu. Ofertę cechuje miesięczny okres wypowiedzenia. Warunkiem skorzystania jest, aby Twoja lokalizacja lub budynek był już podłączony do naszej sieci.
 • Promocja na osiedlu Andersa

  Zapraszamy do skorzystania z naszej sieci światłowodowej.
  Pierwsze 6 miesięcy po 1,23zł
  dla nowych Klientów z lokalizacji:
  - Broniewskiego
  - Boruty-Spiechowicza
  - Okulickiego
 • Promocja dodatkowe rabaty

  Znajdziesz tu regulamin promocji "Dodatkowe rabaty", zasady promocji, udzielone rabaty za fakturę elektroniczną.
  Od początku działalności nasz najniższy abonament wynosił niecałe 25 zł miesięcznie. Tą ceną możemy się pochwalić. Mamy w ofercie oczywiście droższe i lepsze pakiety, ale staramy się, aby nasz tani Internet był dostępny dla każdego mieszkańca Rzeszowa i okolic.
 • Promocja przechodzę do DATA-COM

  4 pierwsze miesiące po 1,23 zł przy umowie na 24 miesiące. a później tylko 24,99 zł / miesiąc za 200 megabitów. Zapraszamy do zmiany łącza Internetowego na nasze światłowodowe. Mamy szybciej, taniej i dodatkowo łączymy promocje.
 • Promocja zakabluj sąsiada

  Polecający i Osoba Polecana zyskują miesiąc abonamentu w atrakcyjnej cenie 1,23 zł bez względu na posiadany i wybrany pakiet.
  Według badań przeprowadzonych przez nasz BOK bardzo duża liczba osób jak i firm korzysta z naszych usług ponieważ ktoś ze znajomych polecił im operatora DATA-COM. Wszystkim dziękujemy za rekomendacje i niezmiernie się cieszymy.

Koła zębate w maszynie reprezentujące niezawodność

Niezawodnie

Przy dzisiejszej technologii wszystko staje się coraz bardziej skomplikowane, bez stałego monitoringu i wykwalifikowanych ludzi nawet najlepszy sprzęt i oprogramowanie sieciowe będzie bezużyteczne. Nadążamy z duchem czasu, często unowocześniając sieć, dzięki czemu oferujemy coraz szybsze łącza. Stały monitoring i szybkie naprawy powodują, wzrost dostępności naszych łącz oraz zadowolenie Klientów.

Mężczyzna w garniturze przekraczający linię mety

Szybko

Mamy nie tylko szybką i nowoczesną sieć internetowa, ale również szybko reagujemy na zgłoszenia od naszych Klientów. Konsekwentnie dążymy do tego, aby nasza oferta była w czołówce wybieranych łącz przez mieszkańców Rzeszowa i okolic.

Para pod parasolem w deszczu pieniędzy

Tanio

Mamy bezkonkurencyjne prędkości i ceny i tym chcemy się wyróżnić na rynku, łącz internetowych w Rzeszowie. Nasze instalacje, serwis i usługi nie kosztują dużo, a pod względem jakości prześcigają produkty i usługi konkurencyjnych Operatorów.