Promocje dotyczące usługi dostęp do Internetu:

 • Internet dla studenta - bez okresu zobowiązania

  Promocja skierowana dla studentów, którzy często się przemieszczają i nie chcą się wiązać długimi kontraktami z operatorami Internetu. Ofertę cechuje miesięczny okres wypowiedzenia. Warunkiem skorzystania jest, aby Twoja lokalizacja lub budynek był już podłączony do naszej sieci.
 • Promocja na osiedlu Andersa

  Zapraszamy do skorzystania z naszej sieci światłowodowej.
  Pierwsze 6 miesięcy po 1,23zł
  dla nowych Klientów z lokalizacji:
  - Broniewskiego
  - Boruty-Spiechowicza
  - Okulickiego

Koła zębate w maszynie reprezentujące niezawodność

Niezawodnie

Przy dzisiejszej technologii wszystko staje się coraz bardziej skomplikowane, bez stałego monitoringu i wykwalifikowanych ludzi nawet najlepszy sprzęt i oprogramowanie sieciowe będzie bezużyteczne. Nadążamy z duchem czasu, często unowocześniając sieć, dzięki czemu oferujemy coraz szybsze łącza. Stały monitoring i szybkie naprawy powodują, wzrost dostępności naszych łącz oraz zadowolenie Klientów.

Mężczyzna w garniturze przekraczający linię mety

Szybko

Mamy nie tylko szybką i nowoczesną sieć internetowa, ale również szybko reagujemy na zgłoszenia od naszych Klientów. Konsekwentnie dążymy do tego, aby nasza oferta była w czołówce wybieranych łącz przez mieszkańców Rzeszowa i okolic.

Para pod parasolem w deszczu pieniędzy

Tanio

Mamy bezkonkurencyjne prędkości i ceny i tym chcemy się wyróżnić na rynku, łącz internetowych w Rzeszowie. Nasze instalacje, serwis i usługi nie kosztują dużo, a pod względem jakości prześcigają produkty i usługi konkurencyjnych Operatorów.