Światłowód MINI - pakiet, który Klienci wybierają najczęściej


Jest to bardzo szybki mimo swojej ceny pakiet Internetu dostarczany za pośrednictwem kabli światłowodowych. Pakiet MINI przeznaczony jest dla Klientów, którzy potrzebują dostępu do sieci w celu wykonywania zwykłych czynności (strony WWW, maile, YouTube). Technologia światłowodowa zapewnia ogromne przepływności, jednak przy normalnym serfowaniu praktycznie w zapasie zostaje około 90% łącza, które czeka na jego ewentualne wykorzystanie. Z tego pakietu bardzo często korzystają także małe rodzinne interesy, gdzie życie prywatne miesza się z zawodowym każdego dnia.

Podsumowując: szybki, tani i niezawodny Internet

Światłowód w Rzeszowie

Abonament 29,99 zł miesięcznie

Najtańszy pakiet światłowodowy

  • 200 megabitów pobierania

  • 50 megabitów wysyłania

  • brak limitów danych
  • zainstaluj i zapomnij o problemach z Internetem
  • cena ze zgodą na e-fakturę Szybki Internet w Rzeszowie na laptopie

Światłowód, szybko i tanio

Pakiet MINI to najtańsze łącze światłowodowe na terenie Rzeszowa. Dodatkowo podpisując umowę, możesz skorzystać z naszych PROMOCJI, obniżając jeszcze bardziej cenę abonamentu.

U nas przy najbardziej atrakcyjnej w Rzeszowie pod względem ceny ofercie możesz cieszyć się każdego dnia z wszystkich udogodnień świata wirtualnego, uczestniczyć w lekcjach zdalnych, korzystać z e-urzędu itd.  

Para korzytająca z Internetu światłowodowego

Internet

Czy mieszkasz w zabudowie jednorodzinnej czy w bloku, nasz światłowód dotrze i do Ciebie. Jesteśmy blisko Ciebie, zawsze służymy pomocą i szybkim serwisem. Ze względu, na to że jesteśmy lokalną firmą przyczyniamy się do rozwoju szybkich sieci światłowodowych w Rzeszowie, zmieniamy miasto dla Waszej wygody i komfortu. Dzięki temu, że jesteśmy blisko nasze służby techniczne w przypadku potrzeby są na miejscu w Rzeszowie, nie musisz godzinami czekać połączenie z konsultantem na infolinii w innym mieście.