Światłowód PRO - pakiet dla wymagających


Na terenie Rzeszowa posiadamy szybki Internet dostarczany za pośrednictwem kabli światłowodowych. Pakiet PRO przeznaczony jest dla wymagających użytkowników lub osób, które potrzebują do sieci podłączyć większą ilość urządzeń lub pobierają z Internetu duże ilości danych. 

Podsumowując: szybki, tani i niezawodny Internet

Praca zdalna na światłowodzie w Rzeszowie

60 zł miesięcznie za 800 megabitów

Profesjonalny pakiet światłowodowy

  • 800 megabitów pobierania

  • 200 megabitów wysyłania

  • brak limitów danych
  • zainstaluj i zapomnij o problemach z prędkością Internetu
  • cena ze zgodą na e-fakturę 


Pomiar szybkości Internetu

Ogromna prędkość

Wybierając ten pakiet, zyskujesz bardzo wysokie parametry transferu danych zarówno wysyłania jak i odbierania. To cienkie włókno światłowodowe, które doprowadzimy do Twojej lokalizacji, da Ci spokój i wygodę użytkowania Internetu na kilka najbliższych lat. Jeżeli nawet coś się stanie, coś przestanie działać - naprawy realizujemy błyskawicznie.

Instalacja Internetu w Rzeszowie

Priorytetowa realizacja zleceń

Nie ukrywamy, że jeżeli wybierasz ten pakiet to my jako firma mamy do czynienia z osobą o bardzo dużych wymaganiach. Szanujemy to, że jesteś w stanie poświęcić większą sumę pieniędzy miesięcznie, aby zapewnić sobie stabilność połączenia. Twoje potrzeby dotyczące konfiguracji lub jakiejkolwiek naprawy będą realizowane priorytetowo. Nawet najlepsze rozwiązania mogą ulec awarii - wtedy masz nas i naszą szybkość działania.