Szybki Internet w okolicach wieży telewizyjnej w Rzeszowie

Internet światłowodowy Baranówka Rzeszów


Internet światłowodowy jest współcześnie uznawany za najlepszą technologię między innymi ze względu na swoją bezkonkurencyjną prędkość. Jednakże jego instalacja jest możliwa jedynie w miejscach, gdzie znajduje się stosowna ku temu infrastruktura. Mając na uwadze to zapotrzebowanie Klientów, dostawca
Internetu Rzeszów DATA-COM obejmuje zasięgiem swojej sieci światłowodowej coraz to nowsze lokalizacje. Takim właśnie obszarem jest osiedle Andersa, a dokładniej ulice Okulickiego, Boruty-Spiechowicza oraz Broniewskiego. Z tej okazji mieszkańcom Baranówki oferujemy szczególnie atrakcyjne warunki promocyjne zawarcia z nami umowy dostępu do Internetu. W jej przypadku można liczyć na opłatę instalacyjną wynoszącą tylko 1,23 zł brutto oraz na taki sam koszt co miesiąc opłacanego abonamentu przez pierwsze sześć miesięcy (przy zawarciu umowy na okres 24 miesięcy).

Internet światłowodowy Rzeszów od DATA-COM występuje w czterech pakietach do wyboru różniących się pomiędzy sobą ceną abonamentu oraz prędkością pobierania i wysyłania. Dlatego chętnie współpracują z nami zarówno Klienci poszukujący taniego i szybkiego rozwiązania, jak i ci pragnący się cieszyć Internetem Rzeszów bez limitów.

Ponadto mamy do zaproponowania różne promocje dla naszych nowych Klientów, studentów czy osób polecających nasze usługi sąsiadom. Dzięki nim będziesz korzystać ze światłowodu Rzeszów na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Natomiast w miejscach nieobjętych zasięgiem naszej sieci światłowodowej oferujemy potocznie zwaną "radiówkę". Dokładamy wszelkich starań, aby działała ona na prędkości możliwie jak najbardziej zbliżonej do światłowodu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie sprawdzimy, czy Twój lokal znajduje się w zasięgu naszej sieci, i ewentualnie zaproponujemy inne możliwości.

Dlaczego warto skorzystać z Internetu światłowodowego osiedle Baranówka w Rzeszowie?

  • ze względu na jego szybkość i stabilność naszych łącz,
  • oferujemy aż cztery różne pakiety i liczne promocje,
  • mieszkańcy osiedla Andersa decydujący się na zmianę operatora Internetu na DATA-COM mogąliczyć na szczególnie atrakcyjne warunki współpracy,
  • specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług w dziedzinie dostawy Internetu i serwisu sieci,
  • nasze łącza wyróżniają się niską awaryjnością,
  • znajdujemy się w lokalizacji z dogodnym dojazdem.

Internet światłowodowy Baranówka Rzeszów dostarczamy na ulicach:

  • Broniewskiego
  • Boruty-Spiechowicza
  • Okulickiego